Menu
SNK RADGONA

ŠPORTNO NOGOMETNI KLUB RADGONA
Cesta na stadion 6
9250 Gornja Radgona
Slovenija
p.p.53
 
Tel.stadion: 08 3821 248
Fax.stadion: 08 3856 802
E-mail:        info@snk-radgona.si
 
Mat.številka:   5901740
ID št. za DVD: SI28439325
TRR: IBAN SI56 0488 1000 2523 586 pri NKBM

Upravni odbor
Bakal Oste
oste@snk-radgona.si
Irgolič Janko
janko@snk-radgona.si
Krajnc Benjamin
benjamin@snk-radgona.si
Mulec Zlatko
zlatko.mulec@mercator.si
Sovič Boris
boris.sovic@arcont.si

Sekretar
Krajnc Mojca
mojca@snk-radgona.si

Spletna stran
Poldi Ivanek
poldi@snk-radgona.si

Facebook
Peter Vreča
peter@snk-radgona.si

Uporaba objektov na TŠC Trate
Vladimir Mauko
vladimir.mauko@gor-radgona.si

Nadzorni odbor
Čeh Maja
maja@snk-radgona.si

Častno razsodišče
Drozdek Iztok
odvetnik.drozdek@gmail.si


SELEKCIJE


Člani
Trener
Lazić Boris
boris@snk-radgona.si
Tehnični
Škrobar Franc
franci@snk-radgona.si
Fizioterapevt
Dani Kristjan
kristjan@snk-radgona.si

Mladinci U19
Trener
Krajnc Benjamin
benjamin@snk-radgona.si
Tehnični
Zupančič Denis
denis.zup@gmail.com
Tehnični
Škrobar Franc
franci@snk-radgona.si
Fizioterapevt
Dani Kristjan
kristjan@snk-radgona.si

Kadeti U17
Trener
Uhan Borut
borut@snk-radgona.si
Tehnični
Zupančič Denis
denis.zup@gmail.com
Fizioterapevt
Dani Kristjan
kristjan@snk-radgona.si

Starejši dečki U15
Trener
Djurić Slobodan
smiljana.vincec@gmail.com
Tehnični
Vogrinec Igor
igor@snk-radgona.si

Mlajši dečki U12
Trener
Cvetko Miha
miha@snk-radgona.si
Tehnični
Fras Darko
darko@snk-radgona.si

Starejši cicibani U11
Trener
Cvetko Miha
miha@snk-radgona.si
Tehnični
Vogrin Sergej
sergej@snk-radgona.si

Starejši cicibani U10
Trener
Bračko Emil
emil.bracko@mabat-int.si
Tehnični
Husar Alenka
alenka@snk-radgona.si

Mlajši cicibani U9
Trener
Dolgov Nenad
nenad@snk-radgona.si
Tehnični
Hakl Marko
marko@snk-radgona.si

Mlajši cicibani U8
Trener
Kozar Simon
simon@snk-radgona.si
Tehnični
Kolarič Darko
darko.k@snk-radgona.si

Mlajši cicibani U7
Trener
Senekovič Denis
denis@snk-radgona.si
Tehnični
Kolar Blaž
blaz@snk-radgona.si

Trener vratarjev ml.selekcij
Trener
Guzman Dejan
dejan@snk-radgona.si

Dekleta
Trener
Misja Tjaša
tjasa@snk-radgona.si
Tehnični
Ploj Danijel
dani@snk-radgona.si

Veterani
Trener
Kozar Milan
041 532 034


 ŠNK Sponzorji SPONZOR
SNK RADGONA